tinuata militara

Scrie răspuns
camarad

tinuata militara

Mesaj de camarad »

stie cineva unde se pote gasi o tinuta dintr-u material adevarat? Chiar daca costa mai mult, nu conteaza, doresc sa=mi achizitonez o tinuta din ripstop adevarat, original. Va rog daca stiti unde pot gasi, sa-mi spuneti

Babanul

tinuata militara

Mesaj de Babanul »

http://www.tesaturi-textile.ro/produse/tesaturi%20bumbac/tesaturi%20haine%20pompieri,%20armata,%20jandarmi/tesatura%20ripstop/product-1046

SWAT

tinuata militara

Mesaj de SWAT »

Cauta un site cu tinute militare straine.
Sigur calitatea e mult superioara calitatii de la noi.

Niko

Re: tinuata militara

Mesaj de Niko »

Eu am comandat cu colegii mei de la Mentor Craiova sunt foarte multumit azi am primit-o 420 lei tva inclus cu doi pantaloni tinuta de serviciu materialul bun dar trebuie minim zece uniforme per comanda. Am scris deoarece e o problema a multor colegi jandarmi.

wazder

Re: tinuata militara

Mesaj de wazder »

Buna ziua , vreau sa va spun ca am comandat de la shoparmy.ro noua tinuta pentru jandarmi si chiar sunt multumit de calitate..
am asteptat umpic cam mult dar a meritat fata de alte firme la pretul ala mare.
am auzit de la un prieten de lucreaza la politia penitencia ca si-a cumparat pantaloni de politie de pe www.shoparmy.ro si am zis sa intru si eu si cand am vazut ce preturi mici au , am zis sa fac si comanda chiar m-au sunat si mi-au livrat uniformta , nota 10 !

Scrie răspuns

Înapoi la “Dotare şi echipamente”