Lucrari de mentenanta

Întâmpinaţi probleme în exploatarea sau utilizarea forumului? Aici gasiţi răspunsuri la aceste probleme.
Scrie răspuns
spiderman

Lucrari de mentenanta

Mesaj de spiderman »

In saptamana ce urmeaza adica 10-14 feb mi-am propus sa execut anumite lucrari de mentenanta ce includ schimbarea hostingului precum si upgradarea scriptului. In cazul in care pagina va fi indisponibila imi cer scuze de pe acum .

Numai bine!

Nu compara viata ta cu a altora!...Nu ai idee care e restul "calatoriei" lor....

spiderman

Lucrari de mentenanta

Mesaj de spiderman »

Upgrade de platforma si de reguli.

In urma ultimelor statistici am constatat ca sunt zile in care numarul vizitatorilor unici se apropie de 12 000 iar a utilozatorilor activi (care mai si posteaza) nu depaseste 6 poate 7 in zilele bune. 

Drept urmare cu toate ca subiectul jandarmi pentru mine este de domeniul trecutului , incerc sa fortez utilizatorii pasivi ai acestui site sa ia parte activ la comunitatea jandarmi.ro prin limitarea accesului la anumite informatii pentru vizitatorii care nu au un numar minim de postari .

Pentru mine inseamna cateva zile de munca , dar intrucat sunt imobilizat la pat pentru o perioada scurta de timp (sper) o sa incerc sa execut migrarea. 

Noua platforma va fi drupal , noul script de forum va fi phpbb iar restul modulelor probabil vor venii de la sine. 

Astept sugestii si propuneri (pertinente si decente) .

Nu compara viata ta cu a altora!...Nu ai idee care e restul "calatoriei" lor....

Scrie răspuns

Înapoi la “Suport Tehnic”